Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.
+420 603 326 397
info@salondavidova.eu

Masáže

HAVAJSKÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY – HOT STONES
Havajská masáž lávovými kameny je jedno z prastarých a tradičních ošetření těla, o kterém můžeme říci, že patří mezi nejúčinnější a zároveň nejluxusnější masáže.
Záda 30 minut, cena 350,-
Záda + nohy 60 minut, cena 650,-
Celé tělo 90 minut, cena 1.000,-

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
Jemná, uvolňující terapie hlavy, krku, horní části paží a ramen. Spolehlivě odstraňuje napětí na krku a šíji, bolesti hlavy a každodenní stres. Terapie se provádí bez použití olejů.
30 minut, cena 350,-

RUČNÍ LYMFODRENÁŽ
Dokonalá funkce lymfatického systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž- ovlivnění mízního systému je zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.
60 minut, cena 600,-

MEDOVÁ MASÁŽ
Masáž zad pravým včelím medem, vhodná zejména pro ženy. Po masáži se budete cítit uvolněně, příjemně a lehce. Vaše pokožka je hladší, jemnější a příjemně voní po medu. Po masáži med z Vašich zad masérka smyje.
60 minut, cena 650,- 30 minut, cena 450,-

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ PRAVOU BELGICKOU ČOKOLÁDOU
Masáž pravou čokoládou je vrcholnou terapií mezi masážemi. Čokoláda má blahodárné účinky na pokožku Vašeho těla a stejně působí i na Vaši duši. Pleť je po terapii hebká a krásně voní. Součástí procedury je ochutnávka.
Celkové ošetření 90 minut – 1.200,-
Celkové ošetření + ošetření obličeje 120 minut – 1.500,-

KLASICKÁ AROMA MASÁŽ
Masáž směsí rostlinných éterických olejů. Terapie výtečně působí na nervovou soustavu, navozuje psychické i svalové uvolnění. Podporuje imunitní systém, stabilizuje psychiku.
Záda 30 minut, cena 350,-
Celé tělo 60 minut, cena 650,-

MASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ A OBLIČEJE
Oblast očního okolí je citlivá, jemná a velmi náchylná k tvorbě vrásek. Masáž je uvolňující a osvěžující, pomáhá odstraňovat kruhy pod očima a pomáhá unavené pleti rychleji regenerovat. Součástí terapie je i lehká masáž obličeje, hlavy a šíje.
30 minut, cena 350,-

 

DÁRKOVÉ POUKAZY
Potěšte své blízké skvělým dárkem!
Koupit dárkový poukaz